Kadra na mecze lig Koziołka i WZPN - 29 września 2018 r.

Kadra na mecze:

Koziołek - sobota, 29 września br., zbiórka przy szatniach na MOS-ie o godz. 7:40

8:00 - Koziołek

8:48 - Skra Otusz

9:52 - UKS Lusowo

Kadra: Kacper Domasiewicz, Igor Cebula, Bruno Rapior, Jan Głowacki, Brajan Dassuj, Aleks Gatkowski, Marcel Gatkowski, Tymon Browarski, Mateusz Kramkowski, Kamil Jędrzejczak. Wojciech Jankowiak.

__________________

WZPN - mecz z Patrią Buk w Buku o godz. 09:30, zbiórka o godz. 7:50/8:00 na Unii lub 8:50 w Buku ul.Sportowa 14.

Kadra: Adam Błachnio, Dawid Wechta, Kacper Marciniak, Filip Borysow, Oliwier Guliński, Oskar Gatkowski, Dawid Kucharczak, Jan Chaliman, Igor Srokowski, Maksymilian Chlebowski, Igor Pytlik, Dawid Wiśniewski.

Na zawody zabieramy strój meczowy, getry, ochraniacze, ręcznik, wodę, przekąska (baton, banan), legitymację. Na zbiórkę przychodzimy w dresach. W strój meczowy przebieramy się w szatni.