Kadra na mecze lig Koziołka i WZPN - 6 października

Kadra na mecze:

Koziołek - sobota, 6 października br., zbiórka przy szatniach na MOS-ie o godz. 8:00

8:16 - UKS Śrem

9:20 - UKS Lusowo

9:52 - Błękitni Owińska

Kadra: Igor Cebula, Bruno Rapior,  Brajan Dassuj, Aleks Gatkowski, Marcel Gatkowski, Tymon Browarski, Mateusz Kramkowski, Kamil Jędrzejczak, Kacper Marciniak, Jeremiasz Michalak, Dawid Wechta?, Dawid Kucharczak, Ignacy Glowacki

__________________

WZPN - mecz z Liderem Swarzędz w Swarzędzu o godz. 09:30, zbiórka o godz. 8:45 na Unii.

Kadra: Adam Błachnio, Wojciech Jankowiak. Filip Borysow, Oliwier Guliński, Oskar Gatkowski, Jan Chaliman, Igor Srokowski, Maksymilian Chlebowski, Igor Pytlik, Dawid Wiśniewski, Jan Głowacki.

Na zawody zabieramy strój meczowy, getry, ochraniacze, ręcznik, wodę, przekąska (baton, banan), legitymację. Na zbiórkę przychodzimy w dresach. W strój meczowy przebieramy się w szatni.

O GODZ. 14:00 MECZ DRUŻYNY SENIORÓW - PREZENTACJA DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH, OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA. ZBIÓRKA PRZY SZTUCZNYM BOISKU O GODZ. 13:30.