Kadra na mecze ligi Koziołka i WZPN - 27 października

Kadra na mecze:

Koziołek- sobota 27 października, zbiórka 8:00 przy szatniach na boisku MOS-Środka,

8:16 - UNIA vs Koziołek

9:04 - UNIA vs Skra Otusz

9:36- UNIA vs Skra Otusz

Kadra: Jeremiasz Michalak, Igor Cebula, Dawid Wiśniewski, Wojciech Jankowiak, Maksymilian Chlebowski, Tymon Browarski, Filip Borysow, Kamil Jędrzejczak, Bruno Rapior*, Piotr Koziński*, Mateusz Kramkowski*

* warunek - obecność na piątkowym treningu

Sobota - 27 października ,

WZPN- mecz z 1920 Mosina w Mosinie o godz. 10:00 , zbiórka o godz.8 30 na parkingu przy Unii lub 9:15 na miejscu (ul.Konopnickiej 31).

Kadra: Adam Błachnio, Oskar Gatkowski*, Aleks Gatkowski*, Marcel Gatkowski*, Dawid Kucharczak, Igor Pytlik, Jan Głowacki, Jan Chaliman, Oliwier Gulinski, Dawid Wechta*, Kamil Jędrzejczak, Kacper Marciniak*.

* warunek - obecność na piątkowym treningu

Informujemy, że powyższe listy mogą ulec zmianie po piątkowym treningu!!!

Na zawody zabieramy strój meczowy, getry, ochraniacze, ręcznik, wodę, przekąska (baton, banan), legitymację. Na zbiórkę przychodzimy w dresach. W strój meczowy przebieramy się w szatni.