Kadra na mecze ligi WZPN - 10 listopada

Sobota - 10 listopada

WZPN- mecz z SKS "13" o godz. 12:00 w Poznaniu (ul.Armii Poznań 15, boisko Przepadek), zbiórka o godz. 10:50 na parkingu przy Unii lub 11:15 w Poznaniu.

Kadra: Adam Błachnio, Oskar Gatkowski, Dawid Kucharczak, Igor Pytlik, Jan Głowacki, Jan Chaliman, Dawid Wiśniewski, Dawid Wechta,Kacper Domasiewicz, Filip Borysow, Maksymilian Chlebowski, Oliwier Guliński.

Z uwagi na obowiązki przy drużynie seniorów drużynę poprowadzi trener rocznika 2007 - Artur Klemens, który będzie czekał na chłopców na miejscu o 11:15.

Na zawody zabieramy strój meczowy, getry, ochraniacze, ręcznik, wodę, przekąskę (baton, banan), legitymację. Na zbiórkę przychodzimy w dresach. W strój meczowy przebieramy się w szatni.

Informujemy, że powyższe listy mogą ulec zmianie po piątkowym treningu!!! Na liście oczekujących znajduje się 3 zawodników.