Podsumowanie weekendu 8 września

W 2.kolejce ligi WZPN zmierzyliśmy się na wyjezdzie z Orłem Granowo. Kilka minut przed meczem przekonaliśmy się, że mecz ten będzie niecodzienny. Na zawody nie dotarł sędzia. Nie przeszkodziło nam to w rozegraniu spotkania w przyjaznej atmosferze. Od początku nasi chłopcy przeważali. Oddaliśmy kilka celnych strzałów do bramki, jednak świetnie spisywał się bramkarz gospodarzy. Sztuka ta udała się dopiero w 18 minucie, kiedy to Igor Pytlik wyprowadził nas na prowadzenie. Chwilę pózniej Igor drugi raz znalazł drogę do siatki. Przed przerwą gola na 3:0 strzelił Jaś Glowacki. Gospodarze popisali się kapitalnym strzałem z dystansu, który dał nadzieję na korzystny wynik. Po zmianie stron to gospodarze ruszyli do ataku zdobywając gola kontaktowego. Unici przebudzili się natychmiast a hat-tricka skompletował Igor Pytlik.

Gratulacje dla chłopców za zaangażowanie i realizację większości założeń. Szwankowała skuteczność - wiele do poprawy przed nami. Kolejne spotkanie już w sobotę w Grodzisku.