Turniej w Czerwonaku - 14.01.2018

W niedzielę, 14 stycznia, rozgrywamy turniej w Czerwonaku. Gospodarzem turnieju jest KS Koziołek Poznań. W turnieju udział weźmie 8 drużyn: 2 zespoły Koziołka Poznań, PSS Junior Koziegłowy, Polonia Środa Wlkp, Red Box Suchy Las, Orzeł Granowo i AP Błękitni Owińska.

Turniej jest rozgrywany w hali sportowej "Akwen" w Czerwonaku (ul. Leśna 6). Zawodnicy powołani na zawody: 1. Oskar Toczko, 2. Jakub Olszak, 3. Mateusz Kramkowski, 4. Kacper Domasiewicz, 5. Piotr Koziński, 6. Maksymilian Chlebowski. 7. Tymon Browarski, 8. Tymoteusz Czarnota, 9. Oliwer Guliński, 10. Filip Piechowiak, 11. Igor Srokowski. 12. Brajan Dassuj.

Zbiórka wyznaczonych zawodników najpóźniej o godz. 8.45 w Czerwonaku. Stroje meczowe dzieci dostaną na miejscu. Proszę o zabranie getrów, ochraniaczy, legitymacji szkolnej oraz jedzenia i picia. Zakończenie ok. godz. 15.00.

Zbieramy również 30 zł wpisowego (płatność na miejscu).

Proszę o potwierdzenie obecności najpóźniej do czwartku do godz. 21.00. W przypadku braku potwierdzenia będą powołani inni zawodnicy.