Kadra na mecz WZPN oraz mecz kontrolny - 15 września

W sobotę nasi chłopcy rozegrają dwa mecze. Pierwszy z nich odbędzie się w Grodzisku w ramach 3.kolejki II ligi WZPN, natomiast o godz. 13:00 zmierzymy się z Unią 2007.

WZPN - zbiórka o godz. 8:30, 8:40 wyjazd własnymi samochodami. Proszę o wzorową współpracę rodziców, tak jak to miało miejsce przy wyjeździe do Granowa.

Mecz o 10:30 w Grodzisku, ul. 3 maja 5

Kadra:

Adam Błachnio, Kamil Jędrzejczak, Oliwier Guliński, Oskar Gatkowski, Dawid Kucharczak, Mateusz Kramkowski, Jaś Chaliman, Igor Srokowski, Igor Cebula, Dawid Wiśniewski, Maksymilian Chlebowski, Igor Pytlik?.

Na zawody zabieramy strój meczowy, getry, ochraniacze, ręcznik, wodę, przekąska (baton, banan), legitymację. Na zbiórkę przychodzimy w dresach. W strój meczowy przebieramy się w szatni na miejscu.

Mecz kontrolny vs Unia 2007

Również w sobotę o godz. 13:00 rozegramy mecz kontrolny ze starszymi kolegami (2007). Zbiórka przy trybunach o godz. 12:20.

Kadra:

Bartek Czosnowski, Kacper Domasiewicz, Felix Albrecht, Brajan Dassuj, Filip Borysow, Aleks Gatkowski, Marcel Gatkowski, Jakub Olszak, Jaś Głowacki, Nikodem Graczyk, Filip Mroczyk, Ignacy Głowacki + chętni z meczu WZPN (2 lub 3 zawodników).

Zabieramy stroje meczowe, jeżeli ktoś nie posiada zabiera niebieską koszulkę treningową.