Przypomnienie!

W związku z rozpoczęciem rozgrywek w ramach lig Koziołka i WZPN przesyłamy kilka informacji w ramach przypomnienia:

1.  W momencie publikacji "powołań" chłopcy, którzy nie mogą pojawić się na zawodach obowiązkowo informują trenerów telefonicznie/sms/email.  Nie do przyjęcia jest sytuacja, kiedy nie dostajemy informacji o nieobecności. Takim działaniem blokujemy miejsce dla zawodników oczekujących na grę.
  2. Na miejsce zbiórki przychodzimy w dresach. W strój meczowy ubieramy się w szatniach. Zasada ta dotyczy zarówno meczów domowych jak i wyjazdowych.
  3. Dbając o higienę po meczu obowiązkowo korzystamy z natrysków/umywalek. W torbach każdego zawodnika znaleźć musi się żel pod prysznic, klapki oraz ręcznik. Kąpiel jest pierwszym stopniem regeneracji po wysiłku fizycznym.
  4. Pamiętamy o zabraniu przekąski (baton, banan) oraz wody (bez napojów kolorowych). Prosimy nie zabierać chipsów, popcornu etc.
  5. Sędzia zawodów nie zezwoli na grę zawodnika bez ochraniaczy.
  6. Zabieramy dokument tożsamości (legitymację).
  7. Informujemy o ewentualnych opóźnieniach na miejsce zbiórki.
  8. Dopingujemy w sposób kulturalny tak jak to miało miejsce do tej pory. Wskazówek dotyczących gry udzielają jedynie trenerzy. Obserwujmy jak chłopcy się rozwijają. Nie krytykujmy, nie twórzmy sztucznej presji.
  9. Jadąc na mecz zawsze  myślimy o zwycięstwie, które osiągniemy poprzez dobrą grę popartą realizacją założeń nakreślonych przez trenerów.
  10. Kadra na mecze ustalana jest w oparciu o wiele składowych. Są to m.in. frekwencja, zaangażowanie, realizacja założeń treningowych. To my trenerzy monitorujemy postępy zawodników. Obserwujemy chłopców pod wieloma aspektami. Działamy według opracowanego planu. Obowiązuje rotacja zawodników między ligami. Decyzję, które podejmujemy są nie do podważenia. Apelujemy o cierpliwość.