Kadra na turniej Mały Piłkarz Cup oraz WZPN!!!

Zaczynamy zmagania w nowym sezonie 2018/2019!!!

W sobotę 1 września br., udajemy się do Kobylnicy na turniej Mały Piłkarz Cup - zbiórka w Kobylnicy przy hali sportowej o godz. 8:40.

Kadra:

Filip Borysow, Maks Chlebowski, Bartosz Czosnowski, Aleks Gatkowski, Marcel Gatkowski, Ignacy Głowacki,Jan Głowacki, Wojtek Jankowiak, Oliwier Guliński, Mateusz Kramkowski, Filip Mroczyk.

___________________________________________________________________________________________

WZPN:

W niedzielę 2 września na swoim boisku rozpoczniemy również zmagania w II lidze okregowej WZPN. Do Swarzędza przyjeżdza zespół Chrobrego Gniezno. Zbiórka przy tunelu o godz. 11:15. Mecz rozpoczynamy o 12:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

Kadra:

Bartek Czosnowski, Adaś Błachnio, Jan Chaliman, Oskar Gatkowski, Dawid Kucharczak, Igor Pytlik, Igor Srokowski, Dawid Wiśniewski, Filip Borysow, Kamil Jędrzejczak, Kacper Marciniak.

Na zawody zabieramy strój meczowy, getry, ochraniacze, ręcznik, wodę, przekąska (baton, banan), legitymację.