Kadra na weekendowe mecze Ligi Koziołka i WZPN

Aktualizacja, 9:30 (28 marca)-Jakub Jaśkowiak powołany na mecze Ligi Koziołka (warunek-obecność na piątkowym treningu)

Rozpoczynamy zmagania w ligach Koziołka i WZPN!

Sobota, 30 marca br.:

LIGA MISTRZÓW KOZIOŁKA: mecze tradycyjnie na boisku przy ul.Gdańskiej w Poznaniu. Zbiórka w sobotę  o godz. 7:40.

08:00 KS Koziołek Poznań : SKS Unia Swarzędz

09:12 AP Błękitni Owińska : SKS Unia Swarzędz

10:06 SKS Unia Swarzędz : UKS Lusowo

Kadra: Jakub Adamski, Igor Cebula, Jan Chaliman, Jan Głowacki, Kamil Jędrzejczak, Mateusz Kramkowski, , Jeremiasz Michalak, Natan Polański, Filip Borysow, Jakub Jaśkowiak (warunek-obecność na piątkowym treningu).

Niedziela - 31 marca,

LIGA WZPN, mecz z Chrobrym Gniezno w Gnieźnie. Zbiórka na parkingu przy Unii o godz. 9:30. Wyjazd własnymi samochodami. Prosimy o współpracę rodziców.

Mecz o godz. 11:00 os.Kazimierza Wielkiego 34

Kadra:

Adam Błachnio, Jan Chaliman, Maks Chlebowski, Oskar Gatkowski, Oliwier Guliński, Jakub Kledecki?(informacja w piątek), Dawid Kucharczak, Tymon Soska, Igor Srokowski, Dawid Wechta, Dawid Wiśniewski.

Informujemy, że powyższe powołania mogą ulec zmianie.